PORADY

Czy tynki dekoracyjne tworzą bardziej zmywalne powierzchnie niż farby lub tapety?

Tynki dekoracyjne wykonujemy z najwyższej jakości włoskich materiałów dekoracyjnych marki OIKOS oraz CANDIS, RIVAL, TEXTUR LINE. Bazowanie na takich markach daje nam duże możliwości dekoracyjne i gwarantuje dużą trwałość oraz zmywalność powierzchni – znacznie lepszą niż popularne rozwiązania takie jak tapety czy farby. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór dekoracji, o różnym zastosowaniu, strukturze i wytrzymałości. Pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalnie rozwiązanie, które sprosta Twoim wymogom, pozostając jednocześnie bardzo unikatowym i niepowtarzalnym elementem dekoracji.

Czy zdecydować się na tynki dekoracyjne czy na gotowe płyty dekoracyjne, okładziny, panele oraz inne popularne rozwiązania ścienne?

Zdecydowanie polecamy wybór bogatej oferty tynków dekoracyjnych. Tynk dekoracyjny wykonujemy jako jedną z ostatnich prac wykończeniowych na budowie, zazwyczaj po pomalowaniu ścian i sufitów, po położenie schodów i podłóg, przez co możemy przystosować go do panujących warunków, uwzględnić bardzo często występujące nierówności architektoniczne, błędy wykonawcze oraz nietrafione pomysły związane z doborem materiałów. Tynk dekoracyjny poprzez plastyczność materiałów, z których jest wykonany daje nam duże możliwości. Każdy wykonany metr kwadratowy powierzchni jest w niepowtarzalny, bo wykonywany przez ludzką rękę. Mamy pewność, że wykonana dekoracja nie będzie występowała w co drugim polskim domu i każdy będzie mógł ją nabyć w markecie budowlanym. Postaw na oryginalność, praktyczność i możliwość ingerencji poprzez zmianę koloru, struktury czy kształtu powierzchni.

Czy tynki dekoracyjne tworzą grubą warstwę i obciążają dekorowaną ścianę, sufit czy inną powierzchnię, na której są zastosowane w porównaniu do gotowych płyt i okładzin kamiennych?

Waga materiałów zastosowanych do wykonania 1m2 ściany wynosi około 4-5 kg, gdzie przykładowo waga 1 m2 gotowej płyty betonowej wynosi około 40-50 kg. Stosowanie gotowych płyt betonowych czy innych okładzin kamiennych w porównaniu do tynku dekoracyjnego, zdecydowanie obciąża ściany konstrukcyjne powodując pęknięcia, dylatacje oraz wady, które wpływają negatywie na wygląd oraz konstrukcję budynku. Materiały, z których wykonujemy tynki dekoracyjne są znacznie lżejsze i nie obciążają nadmiernie ścian i ich konstrukcji. W zależności od rodzaju tynku tworzą różnej grubości warstwy, te o najgrubszej strukturze nie przekraczają kilku milimetrów. Tynki dekoracyjne nie zmniejszają pomieszczeń i nie obciążają dekorowanych powierzchni.

Czy tynki dekoracyjne można zastosować w kuchni lub w łazience?

Tynki dekoracyjne, zawsze po wykonaniu odpowiedniego wzoru impregnujemy specjalistycznym bezbarwnym lakierem, który gwarantuje zmywalność oraz chroni ścianę lub sufit od ingerencji wody, płynów lub tłuszczów w pomieszczeniach typu: łazienka, kuchnia, garaż.

Czy tynki dekoracyjne możemy zastosować na elewacji?

Jak najbardziej polecamy i zachęcamy do zastosowania tynków dekoracyjnych na elewacjach zewnętrznych. Materiały, które stosujemy do wykonywania prac dekoracyjnych na elewacjach posiadają odpowiednią jakość oraz przede wszystkim certyfikaty zewnętrzne. Tynki dekoracyjne dają duże możliwości urozmaicenia powierzchni na elewacjach. Pozwalają na uzyskanie różnych efektów od nowoczesnych po klasyczne.

Czy tynki dekoracyjne można wykonać bez żadnych konsekwencji na kominku?

W naszej ofercie znajdziecie tynki dekoracyjne, które będą idealne jako dekoracja kominka. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dekoracyjne, które będzie pasowało do wnętrza, stanie się jego oryginalnym elementem i pozwoli na utrzymanie w czystości oraz będzie odporne a temperaturę i zabrudzenia.

Tynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo.
Pytania? 501-385-519

Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda potrzebujemy chwilę czasu.
Tynki dekoracyjne dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni. Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do
realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne
doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu tynków dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach,
ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.

więcej
STUDIO MOORE
ul. Skrajna 4
20-802 Lublin
Kontakt
Telefon. 501-385-519
e-mail: info@tynkidekoracyjne.pl
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
projekt i realizacja: ibif.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.